O nas

O nas


Wyłacznym dystrybutorem urządzenia Octopuls – mini KTG w Polsce jest firma OCTOPUS sp. z o.o., która od 2011 roku specjalizuje sie w produkcji i dystrybucji sprzętu medycznego.


 

Ponieważ naszą firmę tworzą wyłacznie kobiety, postanowiłyśmy wprowadzić na rynek produkt, który byłby skierowany własnie do Pań.

Wszystkie jesteśmy mamami i doskonale pamiętamy wzruszenie, które towarzyszyło nam przy badaniach USG, kiedy po raz pierwszy słyszałyśmy bicie serc naszych dzieci. Pamiętamy też dobrze niepokój, którego doświadczałyśmy w dni, kiedy nasze maluchy były wyjątkowo spokojne.

Bazując na tych doświadczeniach poświęciłyśmy niemal rok, aby znaleźć i wprowadzić na rynek Octopuls - produkt, który daje przyszłym mamom radość i spokój podczas oczekiwania na narodziny ich dzieci.

Jesteśmy bardzo dumne z naszego mini KTG, ale równocześnie nie przestajemy pracować nad kolejnymi produktami, które pomogą przyszłym mamom i zapewnią im i ich dzieciom niesamowite wspomnienia.

Co oferujemy:

 

mini KTG, strefa wiedzy

 

wysyłka w 24h

 

od 16 tygodnia ciąży spokój, radość i niesamowite doświadczenia

 

 


Wszystkich zainteresowanych współpracą biznesową, patronacką z nami, zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Przejdź do strony WSPÓŁPRACA.


 

 

Skontaktuj się z nami