Mamy mówią

Co mówią mamy o OCTOPULS - MINI KTG?


KTG to świetna sprawa, szczególnie dla takich kobiet jak ja, których ciąża jest zagrożona. Od momentu, kiedy mam KTG czuje się bardziej komfortowo, w każdej chwili mogę posłuchać swojego dziecka i upewnić się, że jest ok. Fajna sprawa!

Żaneta W.

Aktualnie jestem w drugiej ciąży, na monitor KTG trafiłam przez przypadek przeglądając strony internetowe. Urządzenie kupiłam i od trzech tygodni jestem jego szczęśliwą posiadaczką.

Korzystam z niego dwa razy dziennie, jestem spokojna i wiem, że z moim dzieckiem nic złego się nie dzieje. Szczerze polecam wszystkim przyszłym mamom.

Karolina P.

To moja druga ciąża, na szczęście przebiega normalnie, bo w pierwszej miałam duże problemy i przez sześć miesięcy żyłam w strasznym stresie, czy dzidzia urodzi się zdrowa. Gdybym wtedy miała w domu takie urządzenie, na pewno martwiłabym się mniej. Teraz słucham codziennie bicia serduszka mojej kruszynki i jestem spokojna. Wiem, że wszystko z nią ok.

Hanna M.

Po kilku dniach słuchania serduszka mojej Ani stało się to już normalnie, ale radość mojej mamy, kiedy po raz pierwszy usłyszała bicie serca wnuczki była nie do opisania. Mama aż się popłakała ze wzruszenia.

Anna P.

Mój Kubuś jest już szczęśliwie na świecie, ale w ciąży miałam przez niego dużo nerwów. Prawie od początku byłam na zwolnieniu i musiałam leżeć. Godzinami zamartwiałam się o mojego dzidziusia. Na urodziny od męża dostałam ten mini aparat. Wtedy mogłam sprawdzić czy serduszko Kubusia bije tak, jak trzeba, kiedy tylko się niepokoiłam. Były dni, że słuchałam go nawet kilka razy jednego dnia, ale już się nie martwiłam tak bardzo jak wcześniej. Potem mąż nagrał mi to na komputer i teraz już z Kubusiem słuchamy czasem jak jego serduszko biło jeszcze w brzuszku.

Agata T.

Jest to ciekawe doświadczenie, kiedy słucha się bicia serca swojej dzidzi, wie się, że jakby ono tętni, czyli żyje. Daje taki wewnętrzny spokój, że prawdopodobnie z dzieckiem jest wszystko ok. To wspaniałe uczucie, że codziennie mogę posłuchać bicia serca mojej dzidzi jeszcze wewnątrz mnie. To takie serce w sercu. W ostatnim czasie, kiedy byłam bardzo aktywna, po przebudzeniu kiedy miałam wrażenie, że mała się nie rusza, użycie urządzenia dało mi taki spokój, gdy posłuchałam, że jednak to bicie serduszka jest, że jest życie we mnie cały czas. Dało mi to mega uspokojenie, wewnętrzną harmonię i byłam bardzo zadowolona, że mam to urządzenie koło siebie.

Ariadna K. przyszła mama korzystająca z urządzenia od 38 tygodnia ciąży

Octopuls – mini KTG to urządzenie to pomiaru tętna płodu. Pierwszym odczuciem jakie towarzyszyło mi podczas jego użycia było podekscytowanie. Nie miałam trudności z wyczuciem tętna dziecka. Aparat ma do tego czytelny wyświetlacz, jest łatwy w obsłudze i działa bez zastosowania specjalistycznych żeli, co mi się bardzo podoba. Jest proste w obsłudze i bardzo wygodne. Można je zmieścić do torebki i korzystać w każdej chwili, podłączyć do komputera i zapisać ton serca dziecka na pamiątkę. Z urządzenia korzystam codziennie, najczęściej godzinę po lunchu. Korzystanie z niego ma swoje korzyści – zaspokaja moją ciekawość, mogę sprawdzić pozycję dziecka, a także prawidłowość jego tętna. Wartość tego urządzenia dla mnie jest nie tylko sentymentalna/emocjonalna, ale też medyczna. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że jako domowy monitor płodowy stanowi solidną gwarancję bezpieczeństwa dziecka. Korzystanie z niego daje mi wiele radości, gdyż w każdym momencie mogę posłuchać jak bije serduszko mojego dziecka.

Milena N. przyszła mama korzystająca z urządzenia od 32 tygodnia ciąży

Urządzenie octopuls – mini KTG to dla mnie taka dodatkowa pępowina pomiędzy matką i dzieckiem. Niesamowite doświadczenie. Samo używanie tego urządzenia podczas oczekiwania na rozwiązanie daje mi dodatkowe poczucie spokoju, szczęścia i pewności, że wszystko jest ok. Interpretacja badania nie sprawia trudności. Interfejs jest intuicyjny, a sam pomiar dokładny. Urządzenie jest solidne, niezawodne i kompaktowe. Najbardziej cenny jest dla mnie przede wszystkim ten spokój, jaki daje mi to urządzenie, to, że z dzieckiem jest wszystko dobrze. Używam go kilka razy dziennie i jestem z niego bardzo zadowolona. Produkt ma dla mnie też wartość sentymentalną/emocjonalną. To pamiątka na całe życie, szczególnie dla mnie ważna, bo to moja pierwsza ciąża.

 

Katarzyna R. przyszła mama korzystająca z urządzenia od 35 tygodnia ciąży
Podziel się swoją opinią na temat korzystania z octopuls - mini ktg