Blog

Poznaj octopuls – mini KTG

Urządzenie octopuls - mini KTG, zaprojektowano z myślą o kobietach w ciąży. Umożliwia codzienną obserwację płodu i opiekę nad nim poprzez wsłuchiwanie się w bicie jego serca już od 16 tygodnia ciąży. (więcej…)


czytaj dalej >

Sprawdź jakie cechy i zalety posiada urządzenie octopuls – mini KTG

octopuls - mini KTG to solidne, niezawodne, kompaktowe prywatne mini KTG dla każdej przyszłej mamy i rodziców, umożliwiające wsłuchiwanie się w bicie serca płodu oraz codzienną opiekę nad nim bez wychodzenia z domu. Jest wygodne, proste w obsłudze, dokładne i bezpieczne. Posiada przejrzysty wyświetlacz LCD, pokazujący częstość tętna FHR, a także wbudowany wysokiej jakości głośnik z regulacją oraz wyjście audio umożliwiające nagranie bicia serca Twojego maluszka. Działa na baterie, a także bez konieczności stosowania specjalistycznych żeli, czy słuchawek. (więcej…)


czytaj dalej >

Droga Mamo,

Aby dowiedzieć się jak najlepiej dbać o serduszko Twojego nienarodzonego dziecka, wpisz proszę swoje imię i adres email, abyśmy mogły przesłać Ci nasz poradnik oraz rabat 60 zł na pierwsze zakupy:


Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez spółkę Octopus sp. z. o.o. do celów marketingowych. Moje dane nie będą udostępniane żadnym podmiotom trzecim poza w/w firmą.